Nowy początek

Nowy początek

Nowy początek

 Postanowiłam pisać o tym co ważne w moim życiu, co było, jest i będzie w moim życiu na pierwszym lub jednym z ważniejszych miejsc. Warto kochać, inwestować w miłość, w relacje. To motto przewodnie tego blogu. Kogo możemy czy mamy kochać? Jako chrześcijanie mamy przede wszystkim kochać Boga i jego stawiać na pierwszym miejscu żeby reszta się „jakoś” poukładała i to „jakoś” to nie znaczy byle jak, ale najlepiej z możliwych sposobów. Następnie mamy kochać siebie, potem męża/żonę, następnie dzieci, rodziców i innych bliskich nam ludzi oraz psy, koty, chomiki, papugi i inne potwory zamieszkujące z nami pod jednym dachem.

Dlaczego my jesteśmy przed mężem/żoną? A dlatego, że żeby kochać kogokolwiek musimy najpierw pokochać i zaakceptować siebie i dopiero później możemy wychodzić do innych.Miłości do siebie musimy się uczyć, w tym blogu będę opisywać swoje zmagania z walki o siebie o swoje zdrowie i wagę. Następnie zajmę się rozwojem osobistym, powrócę do regularnego zapisu ćwiczeń, zadań, które pozwolą mi i Tobie realizować cele jakie stawia przed nami życie.

Podzielę się tym co mnie inspiruje, co motywuje i wskazuje nowe sposoby walki z własnymi słabościami,ale znajdzie się miejsce na to co poprawia mi humor, wprowadza harmonię i spokój w moje życie.

 
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
pl_PLPolish
pl_PLPolish

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij